دانلود تحقیق شاخص های جوانی و سبک زندگی با فرمت ورد

دریافت: دانلود تحقیق شاخص های جوانی و سبک زندگی با فرمت ورد

دانلود تحقیق شاخص های جوانی و سبک زندگی با فرمت ورد

هدف از این تحقیق بررسی شاخص های جوانی و سبک زندگی با فرمت docx در قالب 54 صفحه ورد بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش می باشد


مشخصات فایل
تعداد صفحات54
حجم121/547 کیلوبایت
فرمت فایل اصلیdocx

توضیحات کامل

هدف از این تحقیق بررسی شاخص های جوانی و سبک زندگی با فرمت docx در قالب 54 صفحه ورد بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش می باشد

فهرست مطالب

2-3- شاخص های جوانی و سبک زندگی

2-3-1 امتداد یافتن دوره جوانی

2-3-2 فردی شدن

2-3-3 عدم اطمینان و خطر

2-3-4 ریسک پذیری

2-3-5 نگرش متفاوت جوانان به کار و فراغت

2-3-6 برقراری ارتباط به شیوه متفاوت

2-3-7 مصرف گرایی و مصلحت طلبی

منابع

سبک زندگی اصطلاحی است که در فرهنگ سنتی چندان کاربردی ندارد چون ملازم با نوعی انتخاب از میان تعداد کثیری از امکان­های موجود است، سخن گفتن از کثرت انتخاب نباید به این پندار بینجامد که در همه­ی انتخاب­ها به روی همه افراد باز است. یا آن که همه مردم تصمیم­های مربوط به انتخاب­های خویش را با آگاهی کامل از کلیه امکانات موجود بر می­گزینند. چه در عرصه کار چه در عرصه مصرف، برای همه­ی گروه­هایی که از قید فعالیت­های سنتی آزاد شده­اند، انتخاب­های گوناگونی در زمینه سبک زندگی وجود دارد.

از نظر بوردیو سبک زندگی شامل اعمال طبقه‌بندی‌شده و طبقه‌بندی‌کننده‌ی فرد در عرصه‌هایی چون تقسیم ساعات شبانه‌روز، نوع تفریحات و ورزش، شیوه‌های معاشرت، اثاثیه و خانه، آداب سخن‌ گفتن و راه‌ رفتن است. در واقع عینیت‌یافته و تجسم‌یافته‌ی ترجیحات افراد است.

سبک‌های زندگی، شیوه‌های مصرف عاملان اجتماعی‌ای است که دارای رتبه‌بندی‌های مختلفی از جهت شأن و مشروعیت اجتماعی‌اند. این شیوه‌های مصرفی بازتاب نظام اجتماعی سلسله‌مراتبی است؛ اما چنان‌ که بوردیو در کتاب تمایز بر حسب منطق دیالکتیکی نشان می‌دهد، مصرف صرفاً راهی برای نشان دادن تمایزات نیست، بلکه خود راهی برای ایجاد تمایزات نیز هست (باکاک 1381، 96).


"

دانلود تحقیق سبک زندگی

تحقیق سبک زندگی doc

تحقیق کامل سبک زندگی

تحقیق درباره سبک زندگی

تحقیق جوانی با فرمت ورد

تحقیق درمورد سبک زندگی چیست

تحقیق دانش آموزی درباره جوانی

تحقیق دانشجویی درباره زندگی